Przejdź do treści

Polityka prywatności

1. Kto jest administratorem Danych i Je przetwarza

Adres naszej strony internetowej to: https://hotcoffee.pl Jesteśmy firmą o nazwie: Hot Coffee Professional Vending Marek Gierdal, adres: Cmentarna 26a Luboń. NIP: 7771108058. Dane w sklepie internetowym zbieramy w celu realizacji zamówień. Dane z innych naszych stron zbieramy w celu realizacji zamówień z innych dziedzin.

2. Z kim dzielimy się danymi

Dane przechowywane są na serwerach firmy home.pl S.A NIP: 8522103252, dodatkowo danymi dzielimy się z PayU Spółka Akcyjna NIP: 7792308495, (tylko jeśli dokonujesz zakupu przez sklep internetowy i wybierasz opcję płatności za pośrednictwem PayU Spółki Akcyjnej). Dzielimy się również z operatorami skrzynek mailowych jeśli takowe istnieją poza serwerami home, oraz dostawcami rozwiązań do księgowania faktur.

3. Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane przechowujemy tak długo jak wymaga od nas tego prawo, zazwyczaj jest to 5 lat. Po upływie tego okresu kasujemy dane z sklepu internetowego jednak w zależności od rodzaju danych wymaganych przez prawo może się różnić.

4. Jakie masz prawa do swoich danych

Prawo dostępu do danych (mamy obowiązek udostępnić wszystkie dane, które posiadamy o osobie której dane przetwarzamy na jej rządanie), Prawo do sprostowanie danych (mamy obowiązek edycji danych, które przetwarzamy jeśli są one błędne i dostaniemy taką informację), Prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych), Prawo do ograniczenia przetwarzania danych (możliwość wycofania części zgód), Prawo do przeniesienia danych (mamy obowiązek przekazać dane dowolnemu podmiotowi na wniosek osoby, której dane dotyczą).

5. Jak Przetwarzamy Dane

Dane przesyłane przez stronę sklepu internetowego przetwarzamy jedynie do realizacji zamówień. Używamy ich w celach kontaktowych WYŁĄCZNIE w sprawie złożonych zamówień lub odpowiedzi na pytania związane z zamówieniami, informowaniem o błędach związanych z zamówieniami jeśli takie wystąpią, również w sprawach nie związanych z automatami sprzedającymi, a z innych branż w których działamy. Dane wykorzystujemy również do postępowania reklamacyjnego, w tym zwrotów i refundacji w przypadku awarii itp. Nie wykorzystujemy podanych danych do innych celów.